طراحی سایت اختصاصی

ما با تحقیق، برنامه ریزی و طراحی سایت های سفارشی سازی شده، بهترین تجربه را به بازدیدکنندگان شما عرضه می کنیم. طراحی سایتتان را به ما کارشناسان ما در تهران بسپارید تا برندتان را به همگان نشان دهیم.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از بیشترین فراوانی ها را در میان نمونه کارهای ایران سایت داراست. بطوریکه گوناگونی بسیاری در میان نمونه کارهای شرکتی ایران سایت وجود دارد و می توانید با بررسی نمونه کارها به نزدیکترین نمونه به نیاز خود برسید.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصصی ترین مباحثی است که در نمونه کارهای ایران سایت اهمیت دارد. بطوریکه ایران سایت با پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین اختصاصی که به آسانی تمامی نیازهای شما را پاسخ می دهد توانسته بهترین نمونه کارهای فروشگاهی در دنیای طراحی وب کشور را خلق نماید.

طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت سازمانی شاید از دید کاربران وب گرد سایت های خشک و نه با گرافیک بالا باشد، ولی اگر به دنبال طراحی سایت سازمانی با گرافیک بالا هستید شاید بهتر باشد سری به نمونه کارهای سازمانی ایران سایت بزنید.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری شاید از آن نقطه حائز اهمیت باشد که باید بتواند ترافیک بالای کاربران و بازدیدکنندگان خود را مدیریت کند. آنجاست که سرورهای قدرتمند هاستینگ ایران سایت که بصورت نامحدود میتوانند ترافیک موردنیاز شما را تامین کنند، می تواند پاسخ خوبی به این نیاز شما باشد.

طراحی سایت آموزشی

مهمترین اصل در طراحی سایت مدارس پیاده سازی سایت به آسانترین روش ممکن است. طوری که دانش آموز و معلم به راحتی بتوانند با سایت کار کنند و تعامل راحتی داشته باشند.

شرکت هترا ، در مسیر پیاده سازی نیازها و ایده های آموزشی با شما همراه خواهد بود

هر گونه مشاوره در زمینه طراحی سایت و پیاده سازی آزمون های آنلاین از طرف متخصصین هترا رایگان می باشد